Informacje dla II naboru

 Pobierz obrazki 
Rusza program reSTART
 
13 sierpnia 2021
 
 
 
Jesteś przedsiębiorczynią i w przeszłości zamknęłaś firmę? Znów wróciłaś do gry? To właśnie Ciebie szukamy!

Dla Ciebie i Twoich pracowników stworzyłyśmy program, w ramach którego otrzymasz kompendium nowoczesnej wiedzy niezbędnej do rozwoju przedsiębiorstwa.

Co da Ci program reSTART:

  • Zdobędziesz umiejętności pomocne w prowadzeniu zespołu, dzięki przeprowadzeniu przez nas analizy kompetencji Twoich i Twojej firmy.
  • Otrzymasz spersonalizowany plan działania i dedykowanych szkoleń.
  • Networking wśród przedsiębiorców pozwoli Ci pozyskać nowe kontakty oraz uzyskać wsparcie w biznesowym rozwoju.

Naszym celem jest wzrost dobrze zarządzanych i adaptujących się do rzeczywistości firm na terenie całej Polski! To dlatego Sieć Przedsiębiorczych Kobiet stworzyła program reSTART – chcemy pomagać zdolnym przedsiębiorczyniom takim jak Ty w ponownym starcie.
 
 
 
 
A jeśli masz wątpliwości, czy program jest dla Ciebie, lub po prostu chcesz z nami o programie porozmawiać, zapraszamy do kontaktu z koordynatorką ds. rekrutacji Agnieszką Tomaszewską: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 Pobierz obrazki 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem epidemii i podjętymi obecnie na terenie całego kraju działaniami przeciwepidemicznymi i zapobiegawczymi dla zminimalizowania skutków epidemii Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, jako realizator projektu Pomysł na starcie kluczem do biznesu, prosi o przestrzeganie obowiązujących zasad.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach, wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym, istnieje możliwość kontaktu osobistego z pracownikami biura projektu.

Pozostałe sprawy prosimy w miarę możliwości załatwiać telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub drogą pocztową na adres biura projektu: ul. Zielonogórska 3, 45-955 Opole.

{Play}

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w zakładce Listy rankingowe zamieszczona została Lista rankingowa osób rekomendowanych do uzyskania przedłużonego wsparcia pomostowego w projekcie Pomysł na starcie kluczem do biznesu dla II naboru.

Informacja z wynikami oceny zostanie wysłana do uczestników drogą elektroniczną, tj. za pośrednictwem e-maila.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż nabór WNIOSKÓW O PRZYZNANIE PRZEDŁUŻONEGO WSPARCIA POMOSTOWEGO  DLA UCZESTNIKÓW II NABORU do projektu Pomysł na starcie kluczem do biznesu został przedłużony do 28 sierpnia 2020 roku. Dokumenty należy składać osobiście w biurze projektu, tj. na ul. Zielonogórskiej 3, 45-323 Opole, w godzinach od 8.00 do 14.00 lub przesłać je pocztą – w obu przypadkach decyduje data wpływu do biura projektu.