Informacje dla I naboru

 Pobierz obrazki 
Rusza program reSTART
 
13 sierpnia 2021
 
 
 
Jesteś przedsiębiorczynią i w przeszłości zamknęłaś firmę? Znów wróciłaś do gry? To właśnie Ciebie szukamy!

Dla Ciebie i Twoich pracowników stworzyłyśmy program, w ramach którego otrzymasz kompendium nowoczesnej wiedzy niezbędnej do rozwoju przedsiębiorstwa.

Co da Ci program reSTART:

  • Zdobędziesz umiejętności pomocne w prowadzeniu zespołu, dzięki przeprowadzeniu przez nas analizy kompetencji Twoich i Twojej firmy.
  • Otrzymasz spersonalizowany plan działania i dedykowanych szkoleń.
  • Networking wśród przedsiębiorców pozwoli Ci pozyskać nowe kontakty oraz uzyskać wsparcie w biznesowym rozwoju.

Naszym celem jest wzrost dobrze zarządzanych i adaptujących się do rzeczywistości firm na terenie całej Polski! To dlatego Sieć Przedsiębiorczych Kobiet stworzyła program reSTART – chcemy pomagać zdolnym przedsiębiorczyniom takim jak Ty w ponownym starcie.
 
 
 
 
A jeśli masz wątpliwości, czy program jest dla Ciebie, lub po prostu chcesz z nami o programie porozmawiać, zapraszamy do kontaktu z koordynatorką ds. rekrutacji Agnieszką Tomaszewską: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 Pobierz obrazki 

Szanowni Państwo,

 

zgodnie z zapisami  § 4 ust. 3 Umowy na otrzymanie dotacji oraz § 4 ust. 4 Umowy na otrzymanie podstawowego wsparcia pomostowego dokument stanowiący zabezpieczenie Umowy – weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową - zostanie Państwu zwrócony na Państwa pisemny wniosek  złożony po całkowitym rozliczeniu przez Beneficjenta udzielonego wsparcia finansowego oraz po spełnieniu przez Przedsiębiorcę wymogu prowadzenia działalności gospodarczej przez okres 12 miesięcy.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, w obecnej chwili nie ma możliwości osobistego odbioru ww. dokumentów. Osobisty odbiór dokumentów możliwy będzie dopiero po ustabilizowaniu się sytuacji epidemicznej. Możliwe jest natomiast odesłanie dokumentów przez WUP w Opolu na wskazany przez Państwa adres za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. W przypadku niewyrażenia zgody na tę formę zwrotu WUP w Opolu może także dokonać komisyjnego zniszczenia weksla wraz z deklaracją wekslową, o czym zostaną Państwo również poinformowani. Każda z przedstawionych powyżej opcji wymaga pisemnego poinformowania Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu o dokonaniu wyboru jednej z nich. W tym celu prosimy o wypełnienie dokumentu załączonego do informacji i jego odesłanie drogą pocztową na adres Biura projektu.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem epidemii i podjętymi obecnie na terenie całego kraju działaniami przeciwepidemicznymi i zapobiegawczymi dla zminimalizowania skutków epidemii Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, jako realizator projektu Pomysł na starcie kluczem do biznesu, prosi o przestrzeganie obowiązujących zasad.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach, wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym, istnieje możliwość kontaktu osobistego z pracownikami biura projektu.

Pozostałe sprawy prosimy w miarę możliwości załatwiać telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub drogą pocztową na adres biura projektu: ul. Zielonogórska 3, 45-955 Opole.

{Play}

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że poniżej zamieszczona zostały Lista rankingowa osób rekomendowanych do uzyskania przedłużonego wsparcia pomostowego w projekcie Pomysł na starcie kluczem do biznesu dla I naboru oraz Lista Wniosków, których ocena merytoryczna została wstrzymana do dnia 11.05.2020 r.

Informacja z wynikami oceny zostanie wysłana do Kandydatów drogą elektroniczną, tj. za pośrednictwem e-maila.

Szanowni Państwo,

z uwagi na zbliżający się termin złożenia rozliczenia podstawowego wsparcia pomostowego prosimy o nadsyłanie dokumentów potrzebnych do rozliczenia za pośrednictwem poczty na adres Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, ul. Głogowska 25c, 45-315 Opole. Jednocześnie przypominamy, że na podstawie § 4 ust. 6 Umowy na otrzymanie podstawowego wsparcia pomostowego na złożenie rozliczenia mają Państwo 14 dni od ostatniego dnia okresu, za który jest udzielane wsparcie pomostowe.